Jak vydělám peníze

Jak vydělam peníze na internetu? Snadno! Využijte svou příležitost a začněte budovat pasivní příjem s naší pomocí. Zájemcům o výdělek online nabízíme hned několik možností. Zde máte krátký přehled:

Předání kontaktu. Za předání kontaktu na žadatele o půjčku můžete získat až 100 Kč.*

Doporučení Rychlé půjčky. Za každý nově spuštěný web partnera získáte jednorázově 50 Kč. V případě spuštění verze PROFI získáte provizi 1 000 Kč. Náš tip: Investice do PROFI verze se Vám vyplatí. S propagací Vám pomohou jedni z nejlepších marketingových specialistů.

Přivedení člena do klubu NEOMEZENĚ. Za každého nově přivedeného člena do klubu NEOMEZENĚ získáte jednorázovou provizi. Otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Staňte se členem klubu, přiveďte nové členy a vybudujte si díky tomu trvalý příjem online.

Rychlá půjčka

Máte od nás půjčku a splácíte týdně okolo 150 Kč?  Provize za jeden zprostředkovaný kontakt na zájemce o půjčku je 100 Kč ve verzi PROFI. To znamená, že pouhých pět kontaktů měsíčně z velké části vyřeší Vaše platby. Půjčte si u nás výhodně peníze, získejte PROFI web ZDARMA, staňte se zprostředkovatelem půjček a vydělejte si na vlastní splátky i něco navíc!

Pozor: Vezmete-li si u nás půjčku (již od 4 000 Kč), dostanete od nás jako bonus PROFI webové stránky ZDARMA. Díky tomu se vaše šance získávat pravidelné provize mnohonásobně zvyšují. Využijte toho!

 

*POZOR: Nový žadatel nesmí být v naší databází a Vámi předaný kontakt na žadatele o půjčku budeme moci ověřit prostřednictvím SMS kódu. Provize za předání kontaktu na validního žadatele o půjčku činí 50 Kč (v 30denní zkušební verzi ZDARMA) a 100 Kč (ve verzi PROFI). Svou provizi uvidíte v liště a reportu v administraci již do 60 minut. Zrychlili jsme systém odměn!